| manuel0102 a întrebat:

Deci iar pun intrebarea.: Ce sunt sentimentele fata de o fata va rog dati un exemplu de sentiment fata de o fata.DAU FUNDA URGENT crying

Răspuns Câştigător
| ItsMe6969 a răspuns:

Sentimentul de iubire, ura, prietenie..adica sentimente mixte gen iubire, prietenie sau ura, scârbă... nu am inteles prea bine ce vrei sa spui. Sper ca te-am ajutat. Funda? laughing

1 răspuns:
| ChocolateFeelings a răspuns:

Sentimentele nu sunt exprimate prin exemple. o.o Pot fii și de ură, și de iubire, dacă la asta te refereai.