| adinuta_5622 a întrebat:

Deci ieri am stat in parc cu o colega si baiatu de care imi place mie.plus alt baiat de cara ii place ei.////si ei ne plac pe noi.Am stat la el in brate chestii de genu... dar s-a suparat ca nu i-am dat telefonul meu.si acum nu stiu cum sa il impac cryingce sa fac? ajutati`ma.

Răspuns Câştigător
| dana_8781 a răspuns:

Poiiii`eu zic ca cel mai bine ar fi sa ii ceri scuze si sa ii spui ca alta data nu o sa se mai intample:p:d
Funditsssa`?love struck

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand il mai vezi ii lasi telefonul (numarul tau) si poate te iarta.

| Ciprian a răspuns:

Poti sa-ti ceri iertare.

| NoChanceForUs a răspuns:

Drame de puștoaice... unde ești Ceaușescule...cu școala ta cu tot?!

| adinutza_9584 a răspuns:

Hai sa-ti dau un sfat! Sa faci tu rost de nr lui de telefon si il suni. Si la telefon o sa'i zici ca ai vrut sa fi tu prima care face pasul pentru a va cunoaste mai bine, si de aceea ai refuzat sa'i lasi nr tau. O sa se simta flatat ca l'ai sunat tu