| IubesteEa a întrebat:

Deci ieri fostul meu iubit, prima oara nu se uita la mine apoi se tot uita cand am plecat cu o prietena se uita, apoi zambea iar cand plecam cu o prietena pe care nu o cunostea nu se mai uita sincer la cine credeti ca se uita? ca ea i-a dat cu mingea in cap si la facut prost si el radealaughing va rog ajutati-ma ca i-a zis celalailte prietene oana ca ma iubeste si nu stiu ce sa cred dar sigur se uita la mine ca l-am vazut cum imi zambea:*mersi dau funda! mai multe raspunsuri please!

2 răspunsuri:
| Alexandra_7827 a răspuns:

Cred ca se uita la tine, inca te iubeste, parerea mealove struck.

| IbeS a răspuns:

E prea scurta explicatia. Dar din ce ai spus tu trebuia sa vezi daca e un zambet fortat sau ironic si de ce nu cu adevart iubitor? Testeazal, e cel mai bine, daca nu stii ce sa crezi inseamna ca nu te satisface, nu tine la tine indeajuns ca sa fii multumita. Eu simt cand cineva ma iubeste, trebuie sa simti si tu daca o face. Daca nu esti sigura fa-i o probawinking