| xXLegendBekZxX a întrebat:

Deci... Imi place de o fata. Ma rog, fata stie ca o plac si spre norocul meu ma place si ea. Dar, cum sa o intreb daca vrea sa fim impreuna? Adica un text mai frumos. Dau funda, va rog!

2 răspunsuri:
| RazvanHDd a răspuns:

Spune-i sa o placi si ca stii ca trebuia sa faci asta mai devreme dar acum ti-ai facut curaj sa i-o spui. si pe urma o intrebi daca vrea sa fie cu tine alea alea...
la mine cel putin a tinutbig grin good luckwinking

| CarzyPeople2015 a răspuns:

Daca si ea te place atunci e ft simplu.si mult mai frumos decat un text.sarut-ohappy