| mada12 a întrebat:

DEci.imi place de un baiat de cativa ani... e mai mare cu un an decat mine si stiu ca nu ii place de mine, m-am obisnuit cu gandul asta dar tot ma gandesc incontinuu la el.sad nu am ce facesad acum. l-am intalnit din nou pe verisorul lui ( e mai mic cu un an decat mine). si.sad e dragut.si.straight face credk ma fac rosie in obraji cand is in preajma lui sad dar si a verisorului lui sad Nu stiu ce sa fac.pe verisorul lui l-am provocat sa o sarute pe verisoara mea si a facut-o.straight face si. credk am fost geloasalaughing desi nu cred.sad dar.probabiltongue.HELLPP! nici nu pot sa ii zic.totusi. practic "l-am combinat cu verisoara mea"

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cel mai simplu e sa ii lasi in pace pe amandoi, pentru ca cine alearga dupa doi iepuri, se oboseste degeabawinking
Te-ai gandit la el prea mult. E timpul sa te gandesti la altcinevawinking

| dienuk a răspuns:

Pai, avand in vedere ca e vorba de verisoara ta, da, este mai dificil, dar ai putea sa-i spui totusi, ca intelegi ca el o place pe verisoara ta, dar simteai nevoia sa-i spui ce simti pentru el, si poate cine stie, merita sa incerci, de pierdut nu ai nimic corect? dar daca incerci, poate ai avea ceva de castigat!

| iulka a răspuns:

Deci intr-un fel iti plac amandoi...Si cum stii ca primul baiat nu te place, poate ar trebui sa vb cu verisorul lui si sai spui ca tii la el. Poate ar trebui sa vorbesti si cu verisoara ta, ca sa stii daca si ea tine la el.Parerea mea este ca daca nu ii spui persoanei respective poate nu vei mai avea vreo sansa... Asta cred eu

| cucalic a răspuns:

Incearca sa iti cauti pe cineva care te apreciaza, dar in special nu cauta, lasa sa fii cautata ca te considera o fata cu caracter aparte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se mai intampla sa-ti sapi groapahee hee.
Daca primul nu te place iar verisorul sau s-a combinat cu prietena ta, este un imperiment asa de grav? Fii realista! Ii placi doar ca sunt draguti. Daca apare altul dragut si singur, rezerva-ti un lochee hee. Fa mai multe primbari prin parc smugsmug.