| amaliaamely a întrebat:

Deci imi place de un baiat din scoala..si problema este ca si la colega mea ii place de el...ce sa fac..sa am combin cu el sau nu?

3 răspunsuri:
| ella113 a răspuns:

Dac chiar iti place de el de ce nu? si pana la urma crezi ca aceea fata daca era in locul tau nu se combina cu el?

| Corinnààà a răspuns:

Daca ai intreba asta si pe strada te-as arunca in fata unei masini.

| Rozalia2001 a răspuns:

Daca este o prietena buna de a ta raspunsul e Nu dar daca nu e prietena ta raspunsul e DA