| Lov3You a întrebat:

Deci imi place un baiat din clasa de la mine happy Anul asta a venit in clasa la noi deoarece clasa lui s-a destramat straight face e tare simpatic si destept. In prima zi de cand l-am vazut eu cu prietena mea il placem. Este o problema ca si prietena mea cea mai buna il place crying In ore se uita la mine iar eu ma rusinez si intorc privirea.

la scoala sunt dupa el la catalog si servicul trebuie sa-l facem impreuna dar prietena mea a zis sa stau cu ea straight face sigur era geloasa. dar el nu vrea in ruptul capului happy

Cand am plecat acasa prietenul lui l-a intrebat daca ne place pe noi doua si el sa rusinat si n`a zis nimic straight face

Intrebarea este : Ce sa fac? Sa imi tradez cea mai buna prietena pentru un baiat care dupa cum il cunosc ar putea avea grija de mine si m`ar iubii cu adevarat Sau sa il las pe el sa aleaga...

Este posibil ca p. mea sa nu-l mai placa dupa un timp cum face cu toti baieti din clasa.

Ce sa fac?! sunt foarte confuza!

Cel mai bun raspuns primeste Funda! happy

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Daca prietena ta face asa cu toti baietii inseamna ca trebuie sa iti lase tie spatiu. Si probabil ca te place si el pe tine, deci nu are ce face, decat sa te lase sa fii cu el. Daca face faze inseamna ca nu e prietena adevarata. Apropo, de cand sunteti "cele mai bune prietene"?

| BTWIN a răspuns:

Daca nu il iei tu, il va lua prietena ta asa ca sari pe el laughing oricum o va alege pe cea care ii place mai mult.n-ai nimic de pierdut

| Lov3You explică:

Din clasa 1 happy