| ZoRzOnElE a întrebat:

Deci imi urasc prietena! nu mai suport cate faze imi face il saruta pe baiatul de care imi place mie nu stiu ce sa fac imi vine sa ma omor! am incercat sa vorbesc cu ea dar degeaba eu cred ca ea face aceste faze numai ca sa ma faca pe mine sa sufar dar pe "EL" il doare undeva. ce sa fac?( nu pot sa il uit)dar pe ea nici atat m-am saturat de aceste faze. nici macar nu mai stiu cum sa reactionez

4 răspunsuri:
| Lauralive a răspuns:

Stiu ca iti e greu. Dar incearca sa pari indiferenta.Nu te uita cand il saruta.Pleaca sa para ca te doare undeva.Asa o vei scoate din minti pe fata aia. Iar daca pe El il doare undeva sa stii ca nu te merita. Oricum date la prietenii lui razi cu ei si fa sa para ca te distrezi.Pe el ignora-l si cand vine pe langa tine sa pleci. Dar sa pleci brusc imediat ce vine.Sa-i dai de inteles. Daca tine la tine un pic o sa vorbeasca cu tine. Bafta!; p

| Castravecior a răspuns:

Din cate vad nu esti o fata invatata cu viata, vad ca nu stii decat cuvintele uzuale iti imi zis eu doua gen"indiferenta si "fite" fa`le cat poti de mult si daca te baga vreodata in seama zii" s`a terminat amice", adevarata dragoste incepe pe la 17 ani astea`s doar atractii, rautati, injurii, incertitudini si chestii pe care ti le asumi cu scopul de a face numai rau! Si fata aia poti sa vorbesti cu ea, daca nu te asculta o ei de mana strans, t uiti in ochii ei adanc sa-i vezi rautatea, sa vezi ce teatru joaca, si ii zici clar" Poate si sa te dezvirgineze, nu`mi pasa, stai cu el, va potriviti, draguta'"`

| Castravecior a răspuns:

BateO!

| Laura4ka a răspuns:

Ei parca sunteti copii mici de fapt poate si sunteti, dar dupa aceasta descriere aveti vreo 13 14 ani, daca e asa cautati de scoala si nu umbla cu prostiile in cap