| AnemonaP a întrebat:

Deci in vreo 2 saptamani voi avea un caine husky de la o prietena, dar nu le spun nimic parintilor, le spun cand o sa il aduc, mai am un caine de talie mica si 2 pisici, cum sa ii conving? adica aici nu suntem in filme sa ziceti sa ii spun sa sunt responsabila si o sa-l plimb straight face, cam ce sa fac? Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

2 răspunsuri:
| oanaoana23 a răspuns:

Asa am procedat si eu. cand l-a vazut la adorat si nu a mai zis sa il dau etc. big grin

| Cristian_Marin_1999 a răspuns:

Prima oara arata-i ochi albastri happyapoi cauta pe internet despre el si dale informati manca cam orce dar nu prea stiu ce sa spun cu lichidul galben in casa sad A da ar merge si sa spui cai responsabila