| BRoxana a întrebat:

Deci incep prin faptul ca acum am trecut a 8a si anul viitor vreau sa dau la Colegiul National Banatean, Timisoara, e cineva de-acol sau sunteti care vreti sa intrati acolo anul viitor, as vrea idurile voastre daca sunteti si daca se poate:-s?

7 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Si eu tot akl vreauhappy
si eu trk a 8 a:*
dar pe primul loc e na aslan la mine si dupa aia asta!
la ce sc esti? poate ne cunoashtem...

| Bianca18 a răspuns:

Eu acum trec a 9-a happy Oricum, daca nu intru la Loga, CNB scrie pe minelaughing.

| BRoxana explică:

Dami idulthinking

| BRoxana explică:

Generala 7 "eu necunoscuta" imi poti da idul tau?puppy dog eyes

| SeNyS a răspuns:

Nu te stresa prea tare cu liceul ca mai ai un an

| SeNyS a răspuns:

Nu te stresa prea tare cu liceul ca mai ai un an

| SelenaDesire a răspuns:

Felicitari ca ai trecut in clasa a 8-a! Din pacate sunt din CTA! Dar putem lua oricand leg. daca vrei la mare! laughing