| mirela4436 a întrebat:

Deci, intr o seara am primit un videoclip pe whatsapp de la un număr care dacă încerc să îl sun îmi bagă căsuța și îmi spune că numărul nu este conectat, în videoclip este un băiat de culoare masturbandu se pe un videoclip cu mine postat acum ceva timp la story pe Instagram, iar dupa videoclip primesc și un mesaj în care spune " vreau să te fac poștă cu amicul meu negru" iar dupa primesc mesaj pe telegram cu hei, i-am spus iubitului meu iar el i-a răspuns înapoi cu hei, băiatul îmi spune că m-a văzut pe grupul șoferilor și că sunt bună si m-a întrebat dacă vreau să am un 3some cu el și prietenul lui negru iubitul meu i-a spus că sunt minoră și a încercat să afle cat mai multe despre el și am aflat faptul că are 23 de ani și stă la un cămin studențesc așa că ne am dus acolo, era în jur de 5 dimineața, i-am spus băiatului acela că sunt în fața căminului iar el a început să mi spună să i trimit o poză dezbrăcată dacă vreau să coboare să stăm la o țigară, i-am spus nu iar în acel moment a început să mi trimită tot felul de poze cu organul lui genital și videoclipuri cu un bărbat negru masturbandu se iar în background eram tot eu cu o poză și un videoclip încercând să mi arate ce pierd că nu vreau să i trimit poză dezbrăcată ca dupa să ne vedem, am fost la poliție am dat o declarație dar trebuie să aștept câteva zile sau chiar să nu se rezolve nimic, știe cineva dacă asta se numește pornografie infantilă având în vedere că el știa că sunt minoră sau cu ce se pedepsește o asemenea faptă? știe cineva ce pot face în legătură cu asta dacă poliția nu va lua cazul în serios? țin să menționez faptul că sunt abia a 10, telegramul il tin doar pentru un grup cu accidente din românia, nu particip în alte grupuri, nu mă postez dezbrăcată sau alte chestii ca să vină altcineva să zică că mi o merit sau că nu am căutat-o

8 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Dăi întâlnire lui Pedofilul ăsta și ia niște băieți cu tine să-l dea de Pământul pe parazitul ăsta infect este mai mult decât clar și evidență ca microbul ăsta este un Pedofili 1000000000%%%%% pe care racolează minore abuzează minore cu videoclipuri p*rn*grafice ce face el este Pedofilie infantilă este foarte bine ca ști cine este este foarte bine ca ști ce vârsta are este foarte bine ca ști unde să-l găsești denunțăl la poliție și aratăle dovezile deschidei un dosar penal dăi întâlnire cu tine și mergi cu niște băieți cu tine și faceți de spital sa nu mai poată toată viața lui să nu mai trimită așa videoclipuri în viața lui la niciun copil toată viața lui după denunțil la poliție cu toate dovezile da fără o lecție nu-l lăsați ăștia nu-s "oamenii" de iertat sau trecut cu vederea înainte ta el sigur 100000%%%% s-a dat la multe minore la multe fete și sigur Lea abuzat și în alte metode și alte situații indecente...

| mirela4436 explică (pentru 1onur):

Asta am făcut am luat niște prieteni și am fost la cămin la ei și am întrebat toți băieții de la cămin dacă i cunoaște dar ori ii luau partea ori chiar era unu din ei, și îi spuneam să ne vedem că sunt în fața căminului însă tot ce îmi spunea era "ți am zis să mi dai poza naked și ies să ne vedem că altfel nu mi arăți că ești interesată"

| 1onur a răspuns (pentru mirela4436):

Mergi la poliție frate că va faceți probleme din cauza la pedofilul ăla nu-l bateți nu va legați de el căi distrus "omul" dacă a ajuns sa trimită cu el poezie la minor in ipostazele alea mergeți la poliție dovedițile tot ce aveți la voi și faceți dosar penal fiindcă o sa racoleze și alte minore și alți copii nu-l bateți ca vă faceți probleme din cauza lui

| mirela4436 explică (pentru 1onur):

M-am dus la poliție însă femeia de la intrare îmi spune " a fost violată sau ce?" ca și cum dacă n am fost încă violată nu am dreptul să vin acolo cu un "rahat" de genul

| 1onur a răspuns (pentru mirela4436):

Păi așa este la poliția română mai întâi trebuie omul sa mănânce bătaie mai întâi trebuie omul sa ajungă sa fie abuzat de Pedofili mai întâi trebuie omul sa fie agresat fizic de Pedofili de Proxeneți de Violatorii de Criminali după abia după să ia în caz acheta și fapt după ce omul ajunge maltrata după ce omul ajunge pe mâinile la drogați nenorociți după ce omul ajunge pe mâinile bolnavilor mintali care vor sa aibă relație sexuale intime cu minore atunci abia intervine poliția română când omul este deja ajunge pe mâinile victime și își face nenorociți de cap cu oamenii copii Adolescenți minori cum vor.

| 1onur a răspuns (pentru mirela4436):

Trebuie să ajungă minoră Doamne Dumnezeule ferește violată abia atunci se anchetează cazul și se ia în serios bolnavi mintali care le trimit poze filme cu ei în ipostaze care mai de care nenorociți...

| 1onur a răspuns (pentru mirela4436):

Asta este frate românia dacă omul ajunge rău atunci se implica poliția română ei până atunci toți o ard pe Tikokul cum dau din Buci în uniformelor lor și pe fundal la Background cântă Leo de la roșiori uităte sa vezi cu ochii tăi ce face poliția pe străzi când ei ar trebuie să se ocupe de siguranț cetăților toți pe tikok o ard... era unul care posta cu colegul lui de echipă amândoi cum făceau mișto de un baiat amărât care cerșea pe stradă și îl lua la rost pe copilul ăla de ce face asta pe stradă copilul nu i-a zis nimic era speriat de ei și ei sau ales să facă pe polițiști cu copii care dorm pe străzi și nau unde dormi nau din ce trăi asta este poliția din ziua de astăzi du-te săi vezi și tu cu ochii tăi cum mulți dintre ei dansează cu uniforma pe ei la manele Câți dintre ei au înțelegeri cu tot felul de bișnițari din fața de la pariurile sportive și își iau dreptul de jmechrie după se duc și anchetează copii pa străini de ce cauta un ban de mâncare...

Răspuns utilizator avertizat