| QuizMaster a întrebat:

Deci la fi, mu Furios si Iute 5, la final(finalu adevarat, nu ala care se intrec cu noile amsini Brian si Dom) unde e tipul ala muschiulos de la FBI( H ) si vine secretara si ii zice ca a a vut loc o deturnare in Berlin, H ii zice secretarei ca daca nu are legatura cu Dominic nu il intereseaza, iar secretara ii arata ca cea care a facut asta era fata care a ajutat la jaful cu seiful (100 mil dolari), dar fata respectiva murise in urma cu cativa ani. Apoi i-a zis lu H,, crezi i n fantome"?

Deasemena coreeanu care a fost si el la jaf, a murit in Fast Furious 2. Daca unii soferi erau morti, de ce au aparut in FF5 ca vii. e ciudat si nu inteleg nimic.Imi puteti explica?

Răspuns Câştigător
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Seria nu respecta timpul evenimentelor. Un film arata ce s-a intamplat in 2000 altul arata ce s-a intamplat in 95 si urmatorul dupa, arata ce s-a intamplat in 2005. Acum intelegi?