| Mi$tiK a întrebat:

Deci la yahoo avatars am pus din greseala baiat cum sa pun fata? ma ajuta cineva? multumesc!

Răspuns Câştigător
| karakedi13 a răspuns:

Ba se poate! Intră pe pagina pe care editezi avatarul, și deasupra la MY FAVORITES, puțin mai la dreapta ai PREFERENCES. Dă click pe el, și o să-ți apară CHANGE MY AVATAR"s GENDER. kiss Sper că te-am ajutat. Pupici. kiss

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate... odata ce ai ales baiat nu te mai poti schimba in fata happy

| sweet_3921 a răspuns:

Ghinion!sad
asa va ramane sau fa-ti un alt id

| IlegalSmile a răspuns:

Din pacate nu se mai poate... odata ce ai ales baiat nu mai vei putea sa te schimbi fatawinking

| Mi$tiK explică:

Ms sad ai o funda:* pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marge dai la preferences si dai delete my avatar si alegi de acolo fata. sper sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult adriana mai ajutat mult!?:X:X:X:X:X:*:*:**