| Black555 a întrebat:

Deci, m-am despartit de prietenul meu de o perioada destul de lunga, dar se pare ca inca nu l-am uitat. Am incercat sa vorbesc cu alti baieti, dar degeaba. Mintea de la el nu mi-o pot lua. Ne mai vedem din cand in cand, incercand sa fim doar prieteni, dar ne comportam exact ca un cuplu si dupa ce se termina intalnirea se comporta de parca nu as exista. Si tot asa. Stiu ca nu este o intrebare, dar as vrea niste pareri daca se poate. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Mergi mai departe.
Lasa-l, nu te mai uita in spate.
Cum sa faci asta? Gaseste un altul.
Daca nu ai reusit sa il uiti cu un altul, inseamna ca nu ai gasit pe acel altul.

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Se pare ca nu va puteti desparti cu totul unul de altul. Ca inca mai exista sentimente sau urme de sentimente. Poate mai discutati despre relatia voastra, in ce stadiu este, daca sunt sanse de imapacare.