| anonim_4396 a întrebat:

Deci...
M'am plictistit de parul meu.
Stiti ca am intrebat la un moment dat cum sa'mi prind parul la scoala...
Acum vreau sa imi schimb putin stilul.
Am fata ovala, ochi caprui, nasul...sa zicem ca mediu ca marime...sau mic :D ...nu stiu cum sa explic, iar buzele voluminoase.
As vrea foarte mult sa'mi fac breton ceva gen asta :
http://i170.photobucket.com/......8813_l.jpg
Dar am varticus si cica nu imi sta. Mi se imparte in doua si se da pe o parte si pe alta... Sper ca se intelege ceva ceva :))
Credeti ca as putea face ceva in privinta varticusului?:-? Adica sa nu mi se mai desparta bretonul in doua.
Credeti ca mi'ar sta bine cu breton? :S

Daca nu, ce tunsoare mi'as putea face avand in vedere ca am parul lung pana la jumatatea spatelui si e foarte inscarit?

Multumesc anticipat. :*

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Fă-l roz sau rade-te în cap dacă te-ai plictisit aşa de tare de elwinking

| dya a răspuns:

Pai uite ai putea sa te tunzi in genul acesta http://styleshopper.ro/blog/wp-content/uploads/2009/09/tunsoare-2009.jpg
Sau ai putea incerca sa te tunzi bob...de exemplu in spate mai scurt si in fata mai lung. Eu sunt tunsa asa si arat foarte bine... dar ai putea sa iti prinzi bretonu intr-o parte cumva sau lasa-l sa creasca mai lung si prindel in sus cu o clamitza.

| BabyPink a răspuns:

Mai bine nu te tunde aşa! Am o prietenă care este tunsă tot ceva în genul şi nu îi stă cine ştie ce. Când o vede lumea pe stradă încep să o întrebe dacă este emo sau alte prostii.
Te-aş sfătui, dacă ţii morţiş să ai breton, să te tunzi aşa:
http://www.coafuri-noi.com/files/images/Imagini-coafuri-30.jpg
http://dcs-ktech.net/7-zile/ftp/nr12/img/par_drept.jpg.gif

| Brianariri a răspuns:

Intra pe google imagini frizuri emo fete

| ursuletzdiana a răspuns:

Dragutza vad ca vrei o frizura emo nu? ei bine din cate mi-ai spus cred ca ti s-ar potrivi insa eu sunt ginecolog nu coafeza! cel mai bine este sa apelezi la o coafeza pentru ati zice daca ti se potriveste! bafta!