| LYLYshor25 a întrebat:

Deci. mi-am facut gaura in buza ai imi trebuie neaparat un cercel medicinal... vreau si eu sa`mi spuneti pretul si unde pot gasi. mi-a mai spus cineva dar nu am gasit si vreau sa stiu daca tin cercel normal se infecteaza? cineva mi-a spus ca a doua zi o sa mi se umfle dar nu s`a umflatwinkingApp sunt din galatzi dau fundita si votwinking

Răspuns Câştigător
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Pretul unui cercel medicinal variaza intre 10 roni si 20 de roni se gaseste la orice bijuterie. Cercel normal adica pierce nu? Nu se infecteaza daca il bagi in spirt si il ti cam 10-15 minute.

3 răspunsuri:
| maduioana a răspuns:

Stai cill.ca nu o sa se infecteze cu cercel normal...eu mi-am facut gaura in buza cu un cercel normal.am tinut cercelu in buza vreo 2 saptamani apoi mi-am pus pierce, asa ca nu te teme.nu iti trebuie in neaparat cercel medicinal

| kate_3254 a răspuns:

Da normal ca se infecteaza daca nu este medicinal sau din metal inoxidabil!
Cel mai sigur gasesti in IDM la etajul 2 daca nu ma insel in capat si pretul nu este depaseste 10 lei! Succes!

| LYLYshor25 explică:

Mi-am luat pirce>big grin