| anonim_4396 a întrebat:

Deci mi-am facut o pagina pe fb si acum m-am plictisit de ea si vreau sa o sterg... cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| Lonelyheart007 a răspuns:

Buna!
Uite aici : http://www.tutorialewindows.com/cum-se-sterge-o-pagina-de-facebook/.
Aici este raspunsul la intrebarea ta.
Bafta!

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Click pe home- click preferences- click security -click jos deactivate account. Dai click pe un motiv, scrii parola si codul de siguranta care ti se da si contul e dezactivat (il poti reactiva oricand doresti, daca mai doresti)