| Nimeni97 a întrebat:

Deci mi-am inceptu viata sexuala in iunie..totul a fost ok..pe 3iulie,la vreo zi doua dupa ce mi s-a terminat menstruatia am facut sex,doua numere,ne-am protejat cu prezervatic,el nu si-a dat drumul in mine,intre cele doua numere el s-a sters,parca. cert e ca eu i-am facut m.e,era cv pe patura,el nu a ajuns pana acolo si zice ca de la mine, eu am simtit ceva ca si cum as fi tras un part cu partea din fata(nu stiu sa ma exprim, habar nu am, scuze) ..am factu teste de sarcina si niciun semn, el zice ca e imposibil.ei bine pe 13 iulie am facut o iar..tot doua numere, tot cu prezervativ..si intre cele doua am fc o pauza micuta,i-am facut sex oras, el s-a sters inainte..si din nou a folosit prezervativ...nu s-a rupt nu s-a intamplat nimic,dar mi-e frica, e vreun risc?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca exista vreun risc daca v-ati protejat

| Darkus a răspuns:

Nu ai nimic, stai Chill laughing nu e chiar asa usor sa ramai insarcinata mai ales daca te-ai protejat!