| yanny`s a întrebat:

Deci. mi-am instalat messengerul din nou si mi s`a sters arhiva care o aveam. imi trebuie o convorbire de asta`vara. stie careva daca mai pot face sa apara arhiva aia?straight face

Răspuns Câştigător
| nickolass25 a răspuns:

DIn pacate nu se mai poate recupera nimic din arhiva avuta. Convorbirile avute se inregistreaza in fisierul de Yahoo Messenger, acesta fiind instalat in C:\Program Files\Yahoo\Messenger. Odata ce ai dezinstalat messengerul, s-a sters si acest fisier in care se aflau arhivele tale. Cand ai instalat versiunea noua de Messenger, acest fisier s-a instalat dar si el nou, ca si programul in sine. Din pacate, nu mai ai cum sa gasesti acele arhive. Dar iti sugerez ca de acum incolo, cand vrei sa salvezi o convorbire, copiaz-o intr-un fisier Office Word si salveaz-o pe un memory stick sau pe alta sursa de stocare externa. Bafta. happy

5 răspunsuri:
| yanny`s explică:

Mz mz pentru raspunsuri:*

| TąNyą a răspuns:

Hmm vezi daca o gasesti in folderu de la Yahoo cauta pe acolo nu stiu sa-ti spun detaliu cu detaliu. Daca nu e nici acolo. cred ca e dusa

| dulcik a răspuns:

Din cate stiu nu se mai poate face nimic

| a răspuns:

Incearca cu Yahoo Message Archive Decoder. s-ar putea sa mearga, la mine merge. bafta!

| prepy a răspuns:

Mnu nu mai poti s'o recuperezi, scuze