| nuaminspiratie a întrebat:

Deci...
mie imi place cel de un baiat care e la preg cu mine se poarta f frumos cu mine dar... chestia e ca el se poarta asa cu orice fata((de treaba) [el asa ma considera]) deci nu ar fi ceva nou pentru el. eu vreau sa stiu cum mi-as putea da seama daca ma placa mentionez nu vreau sa ma comb cu el pentru sunt una dintre cele mai bune prietene ale lui deci... nu as renunta la toate pentru o relatie care va garantez eu ca nu o sa fie permanenta. iar daca o sa ii spun sih el nu simte aceleasi lucruri pentru mine nu o sa mai inteleg asa de bine cu el crying. a da vroiam sa va mai spun ca daca placi un bait nu trebuie neaparat sa te sih comb cu el nu?
va besk
pls rasp la intrebare dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| iulyana007 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa te combini neaparat daca iti place, puteti fi doar prieteni buni sau foarte buni. Daca el vrea si vrei si tu atunci puteti fi impreuna.Ca sa afli daca tine la tine si nu ai tupeu sa-l intrebi poti pune altcineva sa il intrebe in gluma de cine ii place sau daca ii place de tine. Daca te intelegi bine cu el il poti pune sa iti completeze oracolul sau ceva asemanator in care sa fie intrebare :Cat la suta iti place de mine?(intrebare numai pentru baieti) sau daca ai id-ul lui sai trimiti un mesaj de genul celor care se trimit mai departe ex:Alege:1-ma placi; 2-ma urasti; 3-ma vrei doar ca amica si nimic mai mult; 4-nu-ti pasa de mine.Scz pentru mess l-am primt si eu... da-l mai departe ca sa vezi cine te place.
Sper ca sfaturile mele sa iti fie de ajutor.Mult succes!

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Pai daca nu vrei sa te combini cu el pentru ce vrei sa mai afli?