| gabi7767 a întrebat:

Deci mie îmi place de un băiat si el îmi da semne ca ma place dar ieri o prietena la întrebat dacă ma place si el a tăcut o secunda și a schimbat tema.Ce înseamna asta?

4 răspunsuri:
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Poate nu se simțea comod să vorbească despre asta.
Oricum mi se pare cam imatur acest joculeț, îi poți mărturisii chiar tu că îl placi, în fond nu ai nimic de pierdut.

| Hyperion7 a răspuns:

Poate e doar timid

| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca nu e problema prietenei. Băiat inteligent, s-a oprit la timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că a evitat răspunsul. L-a făcut să se simtă jenat întrebarea prietenei tale, l-a luat pe nepregătite.