| sowhatt a întrebat:

Deci noi trebuie sa ne ducem la liceu/scoala pe 15 septembrie?

7 răspunsuri:
| AlexiaD a răspuns:

Hey!happy Asa s-a hotarat prima data, dar apoi s-a decis sa lasa scolile sa decida cand este festivitatea. Unele scoli fac festivitatea pe 15, altele pe 17. Spre exemplu scoala mea face festivitatea pe 17 septembrie. Eu iti recomand sa te duci sa te uiti la scoala ta, ca probabil scrie la avizier.Asta este sursa cea mai sigurahappy

| MrAlex a răspuns:

Nu sowhatt, scoala va incepe pe 17 septembriewinking succes

| teodora24 a răspuns:

Scoala incepe pep 17.

| Mademoiselle18 a răspuns:

Pe 17.

| ChocolateHeart a răspuns:

Cum? festivitatea e pe 15? de unde stii?

| Alcszusa a răspuns:

Aici e la decizia fiecarei scolii daca vrea sa inceapa pe 15 incepe daca nu pe 17! Intereseaza-te la scoala ta! Succes!

| XabcAlina a răspuns:

Daca vrei sa mergi Sambata la scoalalaughing. Scoala incepe pe 17 septembriewinking.