| Măriucaaaaaaa a întrebat:

Deci nu prea stiu cum sa explic dar sper sa intelegeti:deci de un timp la mess 10, de exemplu eu vorbesc cu cineva si el imi scrie ceva la rand adic vb numai el.si imi tot apare numele in fata.si asta doar pe un id ca pe celelalte merge fara sa-mi scrie de fiecare data numele meu sau al persoanei cu care vorbesc in fata. ce ar trebui sa fac ca sa-mi scrie numai odata numele si pe urma unu sub altul ce zice.adica cum e normal.nu prea cred ca intelegeti ce zic... dar dau fundoi mare pentru cel mai folositor rasptongue

Răspuns Câştigător
| LisaIngeras a răspuns:

Buna! pai daca ai mess 10 asa se intampla! nu ai cum sa modifici asa ceva... poate doar daca iti schimbi messul... fundita?

1 răspuns:
| Username01 a răspuns:

Pai nu prea inteleg ce zici.laughing
dar nu inteleg dc te deranjeaza asa tare?happy
adica nu mi se pare mare lucruhappy