| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu stiu daca el ma iubeste imi ia detoate imi spune vorbe frumoase dar crde ca sunt foarte sacaietoare caci ii spun ce sa faca(desi nu face) si asta ma deranjeaza si nu-mi da sansa sa vad daca el chiar ma iubeste ce credeti?

4 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Pai lasa-l sa iti arate ca te iubeste in stilul lui, sa stii ca un uibit nu este un animal de companie caruia sa ii spui ce sa faca! Cel mai bine incearca sa faceti totul de comun acord si o sa fie bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-l mai sacai, si bucura-te ca este atent cu tine. Nici unui barbat nu-i place sa ii spui ce sa faca. De ce i-ai spune tu? De ce vrei sa il dirijezi? Oricum nu te asculta. Mai bine lasa-l in pace, ca stie sa se poarte dupa cum spui, si bucura-te de atentia pe care ti-o acorda. Eu cred ca te iubeste, dar daca nu incetezi cu "ii spun ce sa faca" o sa il pierzi.

| gabriela_7862 a răspuns:

Draga mea, desi se spune ca barbatii cauta la iubitele lor o oglindire a mamei, partea cu "ii spun ce sa faca" ar trebui eliminat, pentru ca barbatii sunt invatati de mici sa se descurce singuri, altfel sunt considerati in capabili sau fraieri (mai ales daca asculta de o femeie). asa ca sfatul meu sincer este sa iubesti si sa te lasi iubita de el, nu lua lucrurile in stil "totul sau numic", adica ma iubeste sau nu? lasa lucrurile sa decurga de la sine. ai grija de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-l sa-ti arate k te iubeste in stilul lui, nu-i spune tu ce sa faca, pentru ca asa chiar vei da impresia k esti sacaitoarebig grin am facut si eu greseala asta, nu o repeta k la mine a dus la despartire happy intalneste-te cu el si lasa-l sa deschida subiectul sa-ti spuna k te iubeste... nu-l stresa, lasa-l pe el sa te streseze, succces big grin