| ilegalnonstop a întrebat:

Deci nu stiu de ce au personalizat siteul ( ma rog arata bine totusi), pentru ca nu stiu cum sa raspund la intrebari! laughing deci dau click pe intrebare si nimic, imi apare decat sa raportez intrebarea sau sa ii dau o nota sau ceva de genul.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Incearca sa scrii problemele aici http://www.TPU.ro/blog/?p=2838.

| ilegalnonstop explică (pentru Ronnix):

Pe langa asta, dar tu cum faci sa raspunzilaughing? dai click pe intrebare si apoi iti apare ceva de genul raspunde sau ce?