| coolgirl97 a întrebat:

Deci. parul meu crying! help fetelor!
deci imi pica parul nu stiu sa zic cam cat dar e degradat tocmai am scurtat din el si nu mai vreau foarfeca am suferit destul!
M-am gandit sa apelez la uleiul de ricin dar am cateva intrebari!
1. E bun sau ma fac aiurea?
2. Miroase?
3.La ce ajuta?
4.Cam cat timp il folosesc[odata la sap?]?

Răspuns Câştigător
| Sellena_4766 a răspuns:

Pai dupa parerea mea e foarte important cum iti ingrijesti parul...de ex. samponul (eu folosesc garnier si parul imi sta super),dupa care modul cum iti clatesti parul,specialistii zic ca la sfarsit trebuie sa il dai cu putina apa rece, asta e ciudat, dar eu mereu fac asa la final si parul imi sta chiar bine.Btw nu trebuie sa il tii mult prins (in coada, coc etc.). Ok now.Bye:*