| GaByTzU_5045 a întrebat:

Deci, peste 2-3 zile merg cu tata sa-mi iau telefon, la abonament de la vodafone pe 2 ani, voi ce ziceti ce sa aleg intre LG Cookie Fresh si Samsung Corby!

Răspuns Câştigător
| AdDa1502 a răspuns:

LG cookie fresh...am si eu telefon de asta de 1 an aproape si nu am nicio problema cu el.merge foarte repede + ca este cel mai bun telefon cu touch...in afara de iphone si Samsung galaxy:-D iti spun daca il iei nu o sa-ti para rau

8 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Niciunul nu e foarte bun. Corby e cam varză... avea o prietenă, l-a scăpat pe jos o dată, s-a făcut în două bucăți.laughing
Telefoanele de la LG sunt mai bune. Samsung am avut și eu, bateria nu ține prea mult, mai mult de 3 zile, nu...și asta când e nou.

| aliceinchains a răspuns:

@Mell, pe site-ul telefoanelor Samsung...chiar ei spun că bateria nu ține foarte mult. Depinde și cât îl soliciți, că dacă vorbești câteva ore pe zi la el, asculți muzică și stai pe net, nu mai are cum să-ți țină ție bateria 7 zile!

| deea98 a răspuns:

Eu zic Samsung Corby:]. Este foarte dragut, iar telefoanele de la Samsung nu se strica foarte usor!

| Gabica a răspuns:

LG Cookie Fresh...eu pe asta il aleg pentru ca LG face telefoane foarte bune si Samsung corby nu este chiar asa de bun...

| ζøvع a răspuns:

Sa nu cumva sa iti iei Samsung corby ca nu ii bun de nimic!

| Gaby_5114 a răspuns:

LG Cookie Fresh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am un Samsung corby si in aceata iarna imlinesc 2 ani de cand il am. L-as recomanda tuturor!
Este usor de manevrat, are o gramada de functii si pana acum nu a patit nimic si arata ca nou!
Am vazut si telefonul Lg ookie fresh, dar mie nu imi place meniul si trebuie sa apesi destul de tare pe ecran ca sa-ti indeplineasca comanda.
Si telefoanelede la Samsung nici nu se compara cu cele de la LG!
Samsung are telefoane mai bune.
Eu ti l-as recomanda pe Corby, nu pentru ca il am eu ci pentru ca il consider mult mai bun decat cookie fresh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alicecullen Dar de unde si-a scapat prietena ta telefonul de la etajul 5?
eu il am de 2 ani si l-am scapat de mii de orisi nu are nici macar o zgarietura.Probabil ca telefonul tau era defect de can l-ai luat, nu e normal sa ti se consume batreria in 3 zile, pe mine ma tine 7/7
@deea si @Diaeu Samsung corby este un telefon foarte bun si ar trebui sa aduceti si argumente!