| anonim_4396 a întrebat:

Deci prietena mea s-a despartit de prietenul ei acum 2 saptamani ptc nu a mai vrut el fiindca a zis ca abia s-a despartit de prietena lui cu care a stat ap un 1 an si inca nu a trecut peste...acum insa ei au iesit in oras cu prietenii deoarece au prieteni comuni si mereu o lua in brate, chiar a si sarutat. o si nu o data de mai multe ori. dar problema e ca ei nu sunt impreuna si el inca nu i-a zis nimic de asta pana acum si ei ii e frica sa nu o foloseasca. ce sa faca :-s

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sa il intrebe ce se intampla. Parca a zis ca nu a trecut peste fosta relatie.Si nu trebuie sa puna botul la ceea ce face, pentru ca s-ar putea ca el sa caute doar o distractie, si ea dupa sa sufere.

| Piiink a răspuns:

Il intreba clar bafrate iti bati joc sau ec drqu? Si sia zic daca isi bate joc a 3a sansa nu mai pupa :* si gata mai departe vedeti si voi happy