| Deyutza a întrebat:

Deci...prietena vrea sa slabeasca! are 13 ani; 1, 67 m si 60 kg. mananca destul de putin si face exercitii regulate adica in fiecare zii. ea ar vrea sa slabeasca doar in zona abdomenului din burtica. face addomene si exercitii pentru. asta! doar ca nu se poate abtine de la dulciuri! oare e neaparat sa slabeasca? adica mie nu mi se pare ca e grasutza... voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| Deyutza explică:

"Lav" Chiar NU e vb despre mine! Si daca nu aveai un raspuns de ce te bagi?

| Daiana_1431 a răspuns:

Adica, nu poti vorbi in numele tau? sa recunosti ca esti u? ti'e rusine?straight face

| Denisa_3969 a răspuns:

Eu zic ca la inaltimea si kg ei, e chiar foarte ok.

| proastalenesa a răspuns:

Exact aceeaşi problemă am şi eu! Degeaba fac exerciţii şi folosesc creme anticelulitice... dulciurile, "darnice","îmi împrumută" din caloriile lor!laughing
Si mie mi-ar folosi nişte sfaturi pentru a scapa de dependenţa asta periculoasă...big grin

Cât despre prietena ta, greutatea ei e proporţională cu înălţimea, deci nu e grasă-părerea mea!happy