| OanaG a întrebat:

Deci sa inceplaughing Este un tip la mine in liceu, si ma tot enerveaza ca vrea sa fie cu mine, i-am explicat cred ca de 1000 de ori ca nu, nu, nu dar nu stiu ce naiba are! El zice ca-i place de mine etc, dar eu nu, mie nu`mi place de el! Cum naiba sa-i zic sa inceteze si sa nu ma mai streseze cu lucru asta?:d

Răspuns Câştigător
| innulea a răspuns:

Incearca... sa-i explici frumos... nu de felul ''lasa-ma odata''

Intr-asa caz mai rau faci...

Trebuie sa-i explici cam asa:
''Tu esti un baiat dragut, noi putem fi simpli prieteni, iar jur imprejur sunt o multime de fete, care te pot placea. eu nu sunt vinovata de lucrul. ''ca imi displaci'' tu ai o viata inainte. fete mai sunt. iar daca no sa incetezi sa ma iriti, putem fi si dusmani

Sper ca te va ajuta sfatul meu)bafta : P

5 răspunsuri:
| OanaG explică:

Inaaa: Fain raspuns Multumesc mult smug

| alina21 a răspuns:

Ceao happy tipul acela cu cat il respingi mai mult cu ata il atragi mai mult.incearca sai nu-i dai explicati fii indiferenta, ignora-l,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignora-l... ignora-l urat rau. Va intelege...fii directa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Make si tu ca el! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca faptele ar vorbi mai mult decat vorbele. Afiseaza-te cu actualul tau prieten, spune-i sa vina sa te ia de la scoala, asta daca nu e la acelasi liceu cu tine.