| MiReLa_3183 a întrebat:

Deci. sa va povestesc.:
prietena mea sa-i zicem D. (care sta pe scara cu mine)... a vorbit cu varul meu timp de un an jumate. si acum s-au despartit. O alta vecina sa-i zicem B. participa la dansuri unde e si varul meu in ultimul timp cei doi sau apropiat foarte mult SI AM AUZIT CA AR FI IMPREUNA. iN SEARA ASTA I-AM VAZUT SARUTANDU-SE. Si B. am impresia ca inca mai vorbeste cu fostul ei prieten (M.) VARUL MEU SU B. AU o relatie in secret ...deci mai mult ca sigur ca sa nu afle m. si d. Asta seara am facut rost de id-ul lui M. si i-am zis tot si maine eu cu B, D si varu vom merge la piscina. I-am zis lui M ca o sa il anunt. Acum sunt curioasa ce se va intampla:X:X cateva pareri?laughing

Răspuns Câştigător
| Mihaela_3488 a răspuns:

Sunt foarte de acord cu Dennycool99. Ar fi mai bine sa nu te mai bagi. Nu te supara, dar tu vei avea probleme mai tarziu din toate punctele de vedere si din parte tuturor. Asta e parerea mea.

3 răspunsuri:
| yoo_2743 a răspuns:

Pai eu una sa fiu sincera nu prea m-am prins c b d m laughing cea ce zic eu bafta laughing

| Dennycool99 a răspuns:

Lasa-i in pace nu-ti baga nasul unde nu-ti fierbe oala.

| Deiiia_9351 a răspuns:

Bataielaughinghappy