| BoGdY13 a întrebat:

Deci salut TPU! Sunt cu o fata si imi petrec timpul cu ea si cu prietena ei si eu vb mai mult cu ea pentru ca sunt prieteni mai de mult si ea crede ca mie imi place de ea dar nu e adevarat nu stiu cum dar ma simt ciudat.Cum sa scpa de acest lucru nu am idee nas vrea vreodata sa o supar pentru ca o iubesc.

Răspuns Câştigător
| zelda a răspuns:

Pai din cate am inteles vorbesti des cu prietena iubitei tale? explica-i iubitei tale cum o consideri tu pe prietena ei si de ce va petreceti timpul impreuna [ ca va cunoasteti de mult, ca sunteti prieteni buni.depinde].iar daca prietena ei considera ca tie iti place de ea vorbeste cu ea deschis si spune-i ca tu o iubesti mult pe iubita ta, ca nu ai sentimente pentru ea, o consideri decat o prietena buna cu care poti vorbi deschis. Nu o sa se supere nimeni, stai linistit, prietena aceea va intelege situatia, si nu o sa se strice relatia voastra de prietenie din cauza asta, iar iubita ta o sa inteleaga daca ii explici bine ca nu ai nici o treaba cu prietena eihappy

1 răspuns:
| Roxana_8408 a răspuns:

Sincer nu am inetels nimic din intrebarea u. formuleaz-o mai simplu...si poate te pot ajuta "big grin