| Ganja7 a întrebat:

Deci se apropie black friday. Si vreau sa-mi cumpar ceva pentru pc. Deci vreau 2GB RAM si un procesor de 3 ghz. Vreau sa imi mearga multe jocuri noi inclusiv fifa 13. Am placa aceasta NVIDIA GEFORCE 8400GS de 512 MB cred. Si mai am system manufacturer : gigabyte tehnology...BIOS : award modular BIOS v 6. 00PG. Niste procesoare si niste RAM imi puteti recomanda? Funta

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai scris denumirea placii de baza. Ia de pe net (e gratuit) CPU-Z si spune-ne ce scrie la mainboard, model.