| JustSimple a întrebat:

Deci sta un baiat in banca din fata mea si il cam plac... da nu stiu ce sa vb cu el sau ceva adica ii dau teme la copiat mai glumeste cu mine da nu prea rad ca am dinti urati si imi e jena.si azi a incercat sa ma zgarie si a reusit partial si i-am spus:uite ce ai facut si el mana? nah mi s-a parut comic.in fine vrau sa fiu cu el.va rog ajutati-ma sa ma bag in seama sau ceva sau sa previn sa ma ia peste picior sau nu stiua sa ma machiez? cum sa par sexy? da profesorii sa nu observe ca vb cu parintii si nah ca oricare parinte ma cearta.sunt multe fete ce il considera simpatic si iil iau in brate si chestii de genu da eu n-am tupeul necesar si oricum cred ca ar interpreta gresit si asta din clasa ar comenta.va rog funda si sunt 2 fete sexy in fata lui da nu il vad decat ca pe un coleg da poate el s-ar putea indragosti de ele si nah.cam atat

1 răspuns:
| roxxxa a răspuns:

Salut stiu ca intrebarea ta acum a primit primul ei raspuns dar eu as spune daca el nu e paracios trimitei biletele secrete, anonime si dupa 2-3 biletele spune-i ca va intalniti undeva, la ora de daca nu merge incearca dupa ore sa ii spui adevarul... stiu sentimntul