| marinageorgiana14 a întrebat:

Deci, stiti ca menstruatia e rosie la unele fete, iar la unele maro, si la mine la fel si m-am interesat ca am crezut ca nu e normal si inseamna ca elimin sangele vechi

pe 28 nu mi.a venit culoarea maro,,, alta culoare gen nu stiu maro fff deschis, dar nu mi.am pus absorbant ieri, nici aseara, si azi dimineata cand m-am uitat tot asa era numai ca era mai mult... ce inseamna? voi ati patit asa in primele zile?

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Sangele e rosu cand fluxul e mai abundent; daca e maro, inseamna ca fluxul e mic; e ok, nu e motiv de ingrijorare.