| xYumex a întrebat:

Deci... stiti site-uri cu fraze sau cuvinte in engleza de ex.
what your name?
Were are you from? scuze nu stiu daca le-am scris bine

5 răspunsuri:
| UnKnoWw a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/VictoriaDanuta?feature=watch uite un blog cum s-ar zice unde poti invata ascultand cele mai uzuale propozitii/fraze in engleza :)!

| Violetdidi a răspuns:

Tu nu faci in scoala engleza?! Cum sa pui intrebarea asta? Astea sunt chestii de clasa I. Oricum incearca site-ul asta http://www.engleza-online.ro/citate.php.

| xYumex explică (pentru Violetdidi):

Nu nu fac desteapt-o nu mai vorbi daca nu sti. Vaide mama ei de scoala ca am facut engleza cu profa de romana si aia e mai varza ca noi

| Violetdidi a răspuns (pentru xYumex):

Oricum, e penibil sa nu stii engleza.Incearca sa mergi la niste cursuri de engleza, pentru ca la varsta pe care o ai ar trebui sa stii limba asta care se vorbeste peste tot.