| stormer a întrebat:

Deci stiu ca o sa radeti dar rog seriozitate.Am un telefon nou :Samsung Star 2 si nu prea ma pricep la el.Intrebarea este daca Android Market in descarc?Daca da de pe ce site?Pliz nu radeti de mine pentru ca am telefonul decat de 4 zile...Ms anticipatkiss(Funda)

Răspuns Câştigător
| SmRpT a răspuns:

Imi pare rau pentru tine.da' Samsung star 2 nu are android, are BADA sau ceva de genu.am si eu tot Samsung star 2winking

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Android Market au doar telefoanele cu sistem de operare Android deja instalat.Nu-l poti instala tu.

| stormer explică:

Multumeschappy