| MyWorld_6518 a întrebat:

Deci sunt distrusa... i-am zis ceva timp unui baiat ca il plac si el mi-a zis clar ca nu ma place...noi am ramas prieteni suuper buni, sau cel putin asa credeam pana de 8 Martie cand o gramada de fete au primit flori de la el. si eu nu.Deci va dati seama cum ma simt, am incercat sa acund toata suferinta, dar nu cred ca mai pot suportacrying. ajutati-ma!

8 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Mai ce sa iti zic... oricum daca a zis ca nu te place ( asa in fata...e cam greu sa crezi ca va ajunge sa te placa) asa ca eu iti sugerez sa cauti alt "tip" si sa incerci ceva cu el, deoarece "dinte pe dinte se scoate" iar nu vei putea uita de el doar daca iti va placea de altulbig grin baftathumbs up

| cuteandfunny a răspuns:

Poate vroia sa te faca sa intelegi ca nu te place si credea ca daruindu-ti flori de 8 Martie o sa te faca sa-ti faci sperante happy

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Asc aici:ii un nesimtyt care nu te merita.

| Needle a răspuns:

INcearca sa il ignori cateva zile si vezi aca iti raspune la fel sau va icnerca sa vorbeasca cu tine

| zOoTeam a răspuns:

Baga id asta il lista "ady_badea23" vom vorbi mai multe despre situatia ta happy big grin

| georgiana_3360 a răspuns:

Sincer iti spun si mie mi s-a intamplat cam la fel cu un baiat si vb ff serios.eu una l-am ignorat pentru ca el invata in sc cu mine langa cls mea si e cu un an mai mare ca mine ...asa ...revenim l-am ignorat si am obs ca ignorandu-l i-am atras foare mult atentia sfatul meu -fa si u la fel sa vezi daca merge

| ANDREEA20_7896 a răspuns:

Stii.cred ca e greu.da iti zic o vorba"dupa autobuz si dupa baieti sa nu fugi nici o data ca intodeauna mai vine unul..."

| christinachris a răspuns:

Baiatul asta nu te merita nici ca prietena... ignora-l cateva zile si vezi ce iti spunehappy