| Deeaa_8846 a întrebat:

Deci...toata lumea zice ca am gura mare big grin. Cred ca nu exista zi in care sa nu ma cert cu cineva? Ce ar trebui sa fac? Cum sa ma comport?

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Sa fi mai calma,sa fi mai toleranta ca cei din jur,sa incerci sa i intelegi si sa inveti sa ierti, pentru ca daca te vei comporta mereu asa, ii vei inlatura pe ceilalti din jurul tau.

2 răspunsuri:
| Debia a răspuns:

Si mie mi se spune acelasi lucru si nu este zi in care sa nu ma cert cu cineva...dar eu cred ca daca spun lucrurilor pe nume nu inseamna neaparat ca am gura mare si nu cred ca ar trebui sa te iei dupa ce spun altii...fa doar ce simtiwinking

| CrazyTeenager a răspuns:

Citeste o carte de bune maniere laughing sau fii tu insati in continuare, nu toti oamenii trebuie sa se comporte la fel.