| TH_8839 a întrebat:

Deci tot pe tema intrebarii anterioare.Cum sa incep discutia?

Răspuns Câştigător
| Ananas2 a răspuns:

Eu am chitara da' nu am de unde sa invat ca nu am gasit nici un site.
eu i-am zis lu' mama ca mi doresc di tot sufletul sa stiu si eu sa cant la chitara. ma uitam la poze cu chitare cand era langa mine si punem numai melodii care canta doar cu chitara si vocea.
apoi am zis :
mamii nu ti-ar placea sa ma vezi cantand la chitara? si a zis ca da i-ar placea dar nu are cine sa ma invete si i-am zis ca o sa caut eu si ea sa imi ia chitara.
daca nu te intelege strange bani si ia-ti tu. alta idee nu am. straight face
plss poti sa imi dai si mie site'ul acela? plsss puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| TH_8839 explică:

Intra pe

cursuridechitara.blogspot.com

este un blog ft bun.Succes!

| Ananas2 a răspuns:

Mersi mult :*