| anonim_4396 a întrebat:

Deci totul a inceput asa :m-am mutat la alt bloc si pe banca afara stateau multi copii.3 fete si 1 baiat.De cand m-a vazut baiatul care se numea Catalin prescurtare Cata.Ma placut de la prima vedere iar eu nu pe el dupa catva timp el a inceput sa imi spuna Pisi! La inceput uram asta dar apoi a inceput sa imi placa si asta si de el. Dupa 3 luni i-am spus prietenei cele mai bune fix asa:
-Sa ti se urce o mie de furnicipe tine daca spui la cineva!
nu am apucat sa spun tot findca ea a spus:
-Iti place de Cata!
eu:
-De unde ai stiut
-Instinctul...
Dupa inca ceva timp m-am decis sa ii spun ei sa spuna. A spus si asa am fost impreuna apoi, am stat impreuna 1 luna.Prietena mea s-a urcat pe cea mai inalta bara dar bineinteles cu scaunul.Cata i-a luat scaunul si nu s-a mai putut da jos. L-am fugarit si am reusit sa ii iau scaunul ea a coborat da i-am spus lui ca nu mai vreau sa fim impreuna. Iara a trecut ceva timp si asa am ajuns in prezent adica iarasi imi place de el si el ma uraste. Ce sa fac?
AJUTORRRR!

1 răspuns:
| Graphee a răspuns:

Ce copil disperat, saracu'... face ce vrea cu altii? Si tu tot il placi? interesant. Spune-i ca iti pare rau, pentru faza de atunci si daca vrea sa fii-ti impreuna din nou, daca mai vrei sa fii cu el.