| RoxyZapacita a întrebat:

Deci trebuia sa imi vine dupa 9 iunie cam asa (nu-mi vine regulat) dar.Ma gandesc ca poate as fi racit pe jos dar daca as fi racita cam cate zile poate sa imi intarzie ciclu? cat despre contactul sexual nu se pune problema a fost protejat mereu. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ImiIubescChinezul a răspuns:

E posibil sa fie o dereglare hormonala. Uite mie de exemplu, luna asta mi-a intarziat 9 zile :-s. Si am fost la ginecolog si mi-a zis ca ori e o dereglare hormonala, ori e o raceala mica. Ai grija de tine!

2 răspunsuri:
| Alessia_1036 a răspuns:

Pai mergi la ginecolog.Intarzierile se fac si din cauza racelilor dar cat timp ti-a intarziat? Abia dupa 3 ani de l-a menstruatie poti sa fii sigura ca nu mai ai intarzieri.

| RoxyZapacita explică:

Pai...abia am facut 2 ani de cand mi-a venit. Dar acum sunt linistita ca tocmai mi-a venitlaughing... oricum va multumesc mult ca mi-ati raspuns la intrebare.