| LlAaVvIi a întrebat:

Deci trebuie sa vina si iarna..si vreau niste idei care sa scap de baietii care vor sa-mi dea mozolcrying

Răspuns Câştigător
| MaurSEF a răspuns:

Hi,cel mai bine, apelezi la cel mai bun prieten al tau din scoala, si la sfarsitul orelor, sa iesi cu el de brat/mana.Si nu se va mai atinge nimeni de tine, poate un bulgare, dar nu mozol, ca nu vei sta de mana cu un copac.bafta

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pe cat facem pariu ca ea zice mozol la bulgareala?laughing

| strengaritzza a răspuns:

Ignor total. happy Ce este asa greu? happy

| LlAaVvIi explică (pentru strengaritzza):

Nu pot sai ignor..eu vreau sa scap anul asta fara mozol si nu stiu cum sa fac

| Remus13 a răspuns:

N-ai ce sa le faci. Atat ii duce mintea.

| ByMine a răspuns:

Fa ceva cu nu le place...Fai sa fuga de tine laughing

| LlAaVvIi explică:

Dau funda!

| strengaritzza a răspuns (pentru LlAaVvIi):

Sa nu imi zici mie ca sar pe tine toti baietii sa te sarute, asa suna mai bine decat ''mozol'' happy