| PurpleSpirit a întrebat:

Deci, un coleg din clasa mea care este batausul scolii, imi zice mie odata "vezi, esti cam pitzipoanca"..."euuu?". Dar eu stiu ce inseamna cu adevarat o pitzipoanca. Pentru el, fetele care vin la scoala mai dichisite, mai elegante, mai fardate etc ii se par pitzipoance.Si cred ca m-a vazut pe mine, putin mai eleganta si mai aranjata de cat celelalte fete care sunt putin mai indiferente de cum arata si mai baietoase...Eh,acum spuneti si voi:doar ca ma imbrac frumos, ma fardez, si toate cele par o pitzipoanca? P. S: Stiu ca este o intrebare si o explicatie putin cam penibila dar totusi vreau parerea voastra happy! Dau fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| Zozolika a răspuns:

Frate nu se fardeaza la propriu, putin rimel sau creion, nu cu ruj fard de pleoape etc si in plus ea invata bine, o pitipoanca inseamna sa fie moarta dupa roz: sa se imbrace in roz, sa se macheze strident cu roz, sa se poarte urat, sa se imbrace ca o mahalagioaica etc tongue

8 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Personal, cred ca ai atitudine de pitipoanca, si cred ca are dreptate, nu 100%, in loc sa invatati, voi aveti timp pentru farduri... Poate ca gresesc eu, dar ce iti pasa ce zice unu si altu? intreabati fam, prietenii, rudele, lor sa le ceri pareri, nu la colegi, care pot fi rautaciosi, sau a spus-o ca sa iti atraga atentie...

| PurpleSpirit explică (pentru Zozolika):

Mersi Zozo love struck:*

| Zozolika a răspuns (pentru PurpleSpirit):

Npk, imi dai fundita odat?

| Zozolika a răspuns (pentru floryynnel):

Frate nu se fardeaza la propriu, putin rimel sau creion, nu cu ruj fard de pleoape etc si in plus ea invata bine, o pitipoanca inseamna sa fie moarta dupa roz: sa se imbrace in roz, sa se macheze strident cu roz, sa se poarte urat, sa se imbrace ca o mahalagioaica etc tongue

| Zozolika a răspuns:

Nu Mire, nu sti piti nu te lua dupa Strete laughing Stai chill laughing

| Zozolika a răspuns:

Poti sa imi dai fundita? puppy dog eyes

| Zozolika a răspuns:

A mersi