| chocolate3755 a întrebat:

Deci unul dintre cei mai buni pieteni ai mei este un baiat(eu sunt fata). mereu eram impreuna etc.de la o bucata de timp el a inceput sa petreaca din ce mai mult timp cu o alta prietena de-a mea foarte buna.chestia e ca citeva saptamini in urma ea spunea ca nu prieteneste cu el pentru ca nu stie mai nimic despre el si ca ii este ca eu strain.azi ea mi-a spus ca el a rugato sa stea in banca cu ea(suntem in aceiasi clasa)(ea trebuia sa stea cu mine de la inceput, acum o sa stea c el). si ambii ma evita. i-am intrebat daca se intilnesc cumva si mi-au spus ca nu.nu stiu ce sa fac, adica prietena mea mia,, furat,, cel mai bun prieten. poate ar trebui sa nu fac nimic si sa las timpul sa rezolve tot. ajutati-ma va rog (((((((. mersi

3 răspunsuri:
| alynutza6820 a răspuns:

Eu cred că esti un pic cam geloasa.Lasă timpul să treacă si vei vedea că se va rezolva. Dacă nu se rezolvă atunci gaseşteţi si tu pe altcineva.happy

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Lasa timpul sa rezolve
poate prietenul tau are sentimente mai speciale pentru prietena ta si de aia icearca sa ii atraga atentia
trebuie sa vezi ce se va mai intampla cu timpul

| AlessandraAndronic a răspuns:

Astia nu sunt prieteni. Evita-i si ignora-i si daca incearca sa bage cu tine in seama arunca cu venin ca asa merita! nu lasa sa te ia de fraiera si lasa-i in banca lor. Bafta