| fasasf a întrebat:

Deci...va rog mult sa nu radeti!
Sunt de catva timp cu un baiat.Parintii si sora mea nu stiu de acest lucru si de aceea nu am cum sa vb cu ei. El a mai fost cu multe fete, dar eu nu am mai fost cu nimeni pana acum(nu stiu de ce, dar pur si simplu nu am vrut). El vrea sa ne intalnim peste cateva zile, si, cu siguranta va vrea sa ma sarute.Problema este ca eu nu prea stiu cum si chiar nu vreau sa afle ca nu am experienta in"chestii" de acest gen.
Deci... fetelor, ce ati facut cand v-ati sarutat prntru prima data?

Va rooog mult sa nu radeti!

Răspuns Câştigător
| Biiannca a răspuns:

Buna, in primul rand as vreaa sa-ti dau un mic sfat ar fi bine macar surorii tale sa ii spui, ca sa ai cu cine discuta, cand saruti un baiat iar tu nu stii sa saruti lasa-l pe el sa faca primul pas si fa si tu ce face el. lasate dusa de val si totul va fi ok

| fasasf explică (pentru Biiannca):

@Biiannca eu i-as spune, dar problema este ca nu stiu cum.Azi as fi vrut sa-i spun, am gasit momentul, dar nu am curaj.Nici ea nici parintii nu ar avea nicio problema, ba chiar cateodata fac misto de mine pe aceasta tema, dar eu nu stiu cum sa le zic!

| Biiannca a răspuns (pentru fasasf):

Stiu asa fac si la mine, dar ai putea sa te duci la sora ta si sa-i spui sa-ti promita ca nu te tachineaza si sa nu mai zica la nimeni si cred ca ti-ar fi mai usor... Incearca nu ai nimic de pierdut fa-ti curaj. Daca nu-ti reuseste si vrei sa vorbesti cu cineva adauga-ma in lista de mess : Byabiannca@yahoo.com si vorbim noi.

| fasasf explică (pentru Biiannca):

Pana la urma i-am spus surorii mele si ma cam tachineaza, dar nu ma deranjeaza.Chiar este amuzantlaughingMultumsc oricum:*

| Biiannca a răspuns (pentru fasasf):

Nu ai de ce.

5 răspunsuri:
| yogeo12 a răspuns:

Maiii nu'ti face griji! Totul vine de la sine! Lasa'l sa te sarute si ai sa vezi k ee o chestiee din instinct, naturala! Mult succesc! Sperc k te'am ajutat!