| LimbaEsteInGura a întrebat:

Deci van intreb ceva : Se pate afla parola de messenger a cuiva? Daca da sa imi spargeti sau cum ii zice... sa imi aflati parola de la id-ul : m.melinda12@yahoo.com asta ii id-ul daca imi puteti afla parola e bine daca nu explicati-mi si mie de ce nu pot sa ii aflu parola.Dau funda la ala care imi da patola de la id.

4 răspunsuri:
| Smerix a răspuns:

Nu se poate afla parola.Sunt programe speciale pentru asta facute numai de crackeri.P.S.Este foarte periculos sa downloadezi astfel de programe, te poti trezi cu politia la poarta. Funda?

| silvipisicutza a răspuns:

Spune-mi daca e sau a fost iubita ta, care este floarea ei preferata, cum ii cheama pe parintii ei, daca are vreun animal de companie ce este si cum se numeste, daca are vreun animal de plus preferat la fel ce este si care este numele lui, melodia prefetata, filmul favorit, locul unde ar vrea sasi petreaca vacanta, data ei de nastere, zodia ei, numele celui mai bun prieten/a, poate fi una dintre aceste lucruri sau mai multe. Succes dar ai grija ca este foarte ilegala chestia asta.

| mariusmmc a răspuns:

Pentru cei care vor cateva trucuri de aflare a parolelor add m_marius_catalin@yahoo.com ( aflare nu spargere )

| mariusmmc a răspuns:

Pentru "aflarea" nu spargerea de parole yahoo, facebook, etc... add : m_marius_catalin@yahoo.com, am cateva trucuri in care te pot ajuta cu ceea ce ai tu nevoie :). in video de mai jos am facut acel tutorial sa vedeti cum puteti intra in pc cuiva doar cu ip-ul sau! http://www.youtube.com/watch?v=0cPnqQxqkDc