| Apheleia a întrebat:

Deci voua nu vi se pare ciudat ca sa spun asa atunci cand auziti o fata ca spune "Toti baieti sunt la fel, niste idioti, nesimtiti, care distrug inimi, care te lasa in suferinta, care nu gandesc"? Adica o fata spune asta doar dupa ce s-a despratit de un baiat, apoi e cu altul si o auzi "Vai deci e viata mea, il iubeeeesc enorm", serios nu vi se pare stupid...deci daca se desparte de X-baietii sunt prosti, daca apoi e impruena cu Y-e iubire la maxim...deci e de-a dreptul prostesc(parerea mea)!
Nici nu mai stii ce sa mai crezi cand le auzi asa, deci dupa mine, asta e prostie in toata regula! Bn, eu n-am avut iubit nu stiu cum e, dar parca nici nu imi vine sa cred ca le au pe toate asa!
Vreau sa aud si alte pareri! Hai bagati ca dau fundite peste fundite!:X

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Ar fi normal daca ar ramane singura si sa fi avut o groaza de esecuri dar cum mai dai de tipe cu IQ destul de redus cel mai bine e sa le lasi cu branza lor, pentru ca o sa aiba parte numai de (nesimtiti si prosti) cum spun ele.