| Trollerul a întrebat:

Deci vreau sa fac sa imi cresca barba, am 17 ani si nici puf nu prea am care sa il rad, si nu vreau sa aud raspunsuri cu : bucura-te ca nu ai barba si alte chestii... Ce pot sa fac sa imi creasca barba cat mai repede?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa te razi. Se zice ca prin ras se intareste si indeseste barba.

| floryynnel a răspuns:

Stai linistit, nu o sa scapi de ea, nu este o regula ca la 15 ani sa-ti apara pufu.
Nu cred ca daca te razi des o sa iti creasca. Si daca incepi sa te razi, sa nu astepti ca in prima luna sa apara pe toata fata