| anonim_4396 a întrebat:

DECI VREAU SA-I SPUN unei fete ca o plac
si nu stiu cum sa procedez
a)sa-i zic asa: Alina te plac foarte mult si as vrea sa fie ceva mai mult decat prieteni intre noi.
b)Ma uit atent la ea(mai exact in ochi ei), si ii spun Alina te plac si as vrea sa fim impreuna (si dupa ce zic asta o sarut)
c)Alina vreau sa te intreb ceva, dar fi sincera ma placi pentru ca eu te plac foarte mult (iar daca zice nu (soarta) iar daca zice da o sarut)
deci care varianta a b sau c

Răspuns Câştigător
| Pinxiee a răspuns:

C happy

2 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Alege varianta d)O scoti undeva, va simtiti bine, o faci sa rada iar apoi o saruti (fara sa ii spui nimic).Dar te uiti in ochii ei cu 5 minute inainte sa o saruti.

| Pflete a răspuns:

Eu una zic intai sa vezi daca te place, ca daca o saruti si ea nu te place... va trebuii sa te mutilaughingdaca aflii ca te place poti sa faci ceva spontan, sunt sigura ca i-ar placea. Sper sa iasa totul bine, succes!